Máte chuť na Čosi úsmevné?

Pustite si pár našich pesničiek a váš deň bude hneď krajší.

Nový hudobný projekt pre deti


S nefalšovanou radosťou vám predstavujeme tento nový hudobný projekt, už tretí sólový album Dana Heribana s názvom Čosi úsmevné.

Čosi úsmevné je nový detský fenomén, ktorý na Slovensku nemá obdobu - s kvalitnou hudobnou tvorbou pre deti a ich rodičov v súhre s Danovým hereckým a komickým talentom sa snúbia originálne detské animácie a postavičky, ktoré si zamilujete.

Dano Heriban ho spoločne so svojou kapelou a hosťami pripravoval viac ako rok. Obsahuje 12 pesničiek a je plný veselých dobrodružstiev a úžasných príbehov. Album je venovaný najväčším pokladom na svete, našim deťom. Na svoje si však prídu aj všetci dospeláci, ktorí majú radi dobrú muziku a nechcú sa pri počúvaní detskej hudby nudiť a prevracať očami. Na doterajších vystúpeniach sme si overili, že koncert a skvelú zábavu v podaní Dana a kapely si dokonale užije celá rodina.

Kapela koncertuje v zložení Dano Heriban (spev, klávesy), Filip Hittrich (basgitara, programovanie, sampling) a Jakub Hittrich (bicie). Všetky vystúpenia sú hrané naživo. Pesničky zložil Dano, autorsky sa na niektorých skladbách podieľal Filip Hittrich. Texty pesničiek majú okrem Dana na svedomí aj ďalší skvelí umelci. Na albume tak nájdete texty z pera Jakuba Nvotu, Tomáša Janovica, Miroslava Nemanna či Róberta Mankoveckého.

Prijmite prosím pozvanie na prechádzku albumom Čosi úsmevné...Kozikuzi kozuka ence lemce, fáry. A sme tu. U nás po daždi vždy vyjde slnko a my sa držíme zásady, že skákať cez mláky je pocit sladký, či máš gumáky, alebo šľapky. Aha, to trafené dievča z Kvačalovej ulice, čo sa ničoho nebojí, práve chytá dážď do zástery. Teraz pozor, zapchajte si uši, blíži sa totiž náš slon Emil, ktorý stále vytrubuje na svojom veľkom trumpetto bombardóne. Chcete vedieť prečo? Spýtajte sa korytnačky, ktorú vždy nájdete doma. Ona asi nie, ale my sa doma prezúvame a aj vám ponúkneme mäkké papučky. V nedeľu si všetci oblečieme pruhované tričká a na jazere hádžeme žabky. No a potom večer, keď už mesiac špúli pery, si pod lampou vymyslíme krásne popletenú rozprávku, ktorá zaručene uspí našich rodičov, ktorí nás tak veľmi ľúbia.